• Breaking News

  Bokunu Çıkarma Alex  Sosyal medyanın hayatımıza girdiği günden beri boş konuşanlara da gün doğdu özellikle de Twitterda 140 karakterle bir şey anlatamayanların yazdıkları bizi öldürüyor resmen.

  Konu: Alex'in Fenerbahçe'den ayrılması

  Efendim bir Alex furyasıdır her yeri kasıp kavuruyor inanın artık gına geldi.

  Yazdığı tweet Türkiye'ye sınırları içinde en çok retweet alan tweet olurken televizyon, gazete, facebook, internet gazeteleri artık bu haberden geçilmez oldu.

  Fenerbahçe yönetimini çok seven bir Fenerbahçeli değilim hatta yeri geldi onları yerin dibine sokan yorumlarda da bulundum ancak hiçbir oyuncu da Fenerbahçe'den büyük olamaz. Eğer takımın sistemi değişecek ve takımda yer almayacaksan üzgünüm Alex ama güle güle denir sana.

  Şimdi herkes tutturmuş bir şarkı nakaratı gibi Alex de Alex..

  Tamam arkadaş bu adam oynadı, oynadığının da karşılığını hem para hem de sevgi olarak aldı. Hizmetlerinden dolayı teşekkür eder adını altın harflerle yazardık tarihimize ama adama hala kazanı kaynatmanın peşinde yok açıklama yapıcam yok bana bunu yaptılar. Yapma Alex taraftarın sana olan sevgisini bu takımın üzerinde güç gösterisi olarak kullanma.

  Sen ki Türkiye'de adı bilinmezken bu takımın başkanı ve yönetimi tarafından bu takıma kaptan olarak getirildin sen ki yuhalanırken sana kanat geren bu başkana büyük başkan dedin bunu yapma.

  Herkes sana tapıyor ancak sen senden büyükleri oynatmadın bu takımda hep aşağılık kompleksi yaşadın en büyük hep kendin olmak istedin, takımı senin üzerine kurdular sen olmayınca ruhu alınmış oldu bu takımın senelerce tek adama mahkum kaldı. Ancak artık bu sistem bitti, dünyada da yok be Alex.

  Şimdi seni getiren adam senin bu takıma zarar verdiğini söylüyorsa ona inanırım Alex çünkü seni bulan senden iyisini de bulur. 

  Aykut Kocaman seni kıskanıyormuş senin Aykut'a ait rekoru kırmandan korkuyormuş yapma be Alex adamın oynadığı maçtan fazla maça çıktı atamadın bunu sende biliyorsun. Hem son maçlarda kaçan şampiyonluklarda birer gol atsan aradaki 3 golü zaten kapatıyordun peki seni Aykut Kocaman mı engelledi o yıllarda.

  Şimdi sen git biz de seni sevgi ve saygıyla analım 

  '' Bokunu Çıkarma Alex, unutma Fenerbahçe senden daha büyük. ''

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel