• Breaking News

  Kader Ajanları - The Adjustment Bureau


  Bazen istediğini anlatmak için sayfalarca yazmak istersin ama bunun fayda vermeyeceği bilirsin. Bu yüzden kalemi alırsın ve farklı bir şekilde anlatmak için düşünürsün. Sonra bir senaryo yazmak gelir aklına ve sıkıcı bir konuyu nasılda ilgi çekerim diye başlarsın kalemini sayfanın üzerinde yavaşça dolaştırmaya.

  Dakikalar, saatler, günler, haftalar belki de aylar geçer ve sen anca bitirebilirsin. Belki birkaç günlük yazarak bu işin içinden kurtulabilirdin ama hiçbirinin etkisi bunun gibi olmazdı.

  Çok düşündün, hayal gücünü yıprattın ama sonunda bir eser koydun ortaya sonra da onu kameraya alacak birini bulamaya geldi sıra. Belki biraz da bu kısım yoracak ama sonra milyonlara ulaşacaksın aynı anda.

  İşte böyle bir film senaryosuydu Kader Ajanları filminin senaryosu. Bizlere bir şeyler anlatmak için yazılmış ve yönetilmiş bir film. Dinlerken insanların sıkılacağı bir konu olan '' Kader '' artık bu filmle keyifli hale getirilmiş.

  Özgür irade ve  kaderin savaşı.

  İzlerken düşünüyor aklında tartıyor ve  doğruluğunu sorguluyorsun zaten mühim olan da bu değil kafa yormak, bir şeyler çıkarmak.

  Sırf film izlemiş olmak için de izleyebilirsiniz. Ya da Matt Damon ve Emily Blunt hayranı olduğunuz için de izleyebilirsiniz.

  Ben güzel bir film izlemek için siteleri kurcalarken '' Matt Damon varsa güzelbir filmdir. '' düşüncesiyle koyuldum izlemeye daha sonra da bu kararımda pişman olmadım ve birkaç arkadaşıma daha bu öneriyi yaptığımda olumlu geri bildirimler aldığım için sizlerin de izlemesi gerektiğini düşündüğüm için bu satırlar için klavyemin tuşlarını parmaklarımın ucuna aldım.

  İyi seyirler dileğiyle..


  Kader Ajanları - The Adjustment Bureau Fragmanı

  Matt Damon ve Emily Blunt\'ın Başrollerini Paylaştığı The Adjustment Bureau Filminin Resmi Fragmanı.

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel