• Breaking News

  Filmini Çek Bursu Kap!

  New York Film Academy’de 4 haftalık film çekim bursu kazanmak istiyorsan tek yapman gereken  sana ait bir günü yansıtan ve içeriğinde “yurtdışı eğitim”, “üniversite” ve “gelecek” kelimelerini barındıran kısa bir video çekmek. Bu kelimeleri temasal olarak kullanabilirsin veya filminde yer alacak anlatıcıya/oyuncuya kullandırabilirsin.
  Sık Sorulan Sorular;
  Kimler Katılabilir;
  Yaş aralığı 18-30 arasında olan bütün üniversite öğrencileri ve üniversiteden yeni mezun olan tüm adaylar katılabilir.
  Hangi tarihler arasında çektiğim videoyu göndermem gerekir ?
  Adaylar 3 Ekim 2011- 28 Ekim 2011 tarihleri arasında çektikleri videoyu yükledikleri link aracılığıyla ilgili adrese göndermelidirler.
  Ne şekilde başvurabilirim?
  Adaylar çektikleti videoyu belirtilen tarihler arasında’    a Edufairs/KısaFilmim/(filmadı) şeklinde kaydetmeli ve linki ali@edufairs.net adresine göndermelidirler.
  Filmi çekerken nelere dikkat etmeliyim?
  Film herhangi bir video kayıt cihazıyla çekilebilir. Film süresi için limit sadece 1 dakikadır. 1 dakika’yı geçen filmler otomatik olarak elenecektir. Jenerik ve Krediler söz konusu olursa “+15 saniye” tolere edilecektir.
  Filmim ne şekilde değerlendirilecektir?
  28 Ekim -4 Kasım 2011 tarihleri arasında belirtilen niteliklerde çekilmiş olan tüm filmler Edufairs Ekibi tarafından bir ön elemeden geçirilecektir. Ön elemeyi geçen 5 film Facebook‘ta ve edufairs.com.tr’de oylamaya sunulacaktır. Kazanan film ve sahibi 27 Kasım 2011 ‘de Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları’nın son gününde İstanbul Hilton’da açıklanacaktır. Kazanana ödülü burada takdim edilecektir.
  Bursun İçeriği Nedir ?
  Burs New York Film Akademisi’nde tam 4 haftalık film çekim bursunu kapsamaktadır. Konaklama, uçak bileti ve vize masrafları burs dahilinde değildir.
  Yarışma ve katılım koşullarıyla ilgili tüm sorularınızı ali@edufairs.net adresine yöneltebilirsiniz.
  Unutmayın katılmak için son tarih 28 Ekim!

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel