• Breaking News

  Markofoni ile İndirimli Alışverişler


  Günümüzde alışveriş artık sanal ortamlara kaymaya başlarken bu işi çok iyi yapan sitelerde yok değil. İnterneti daha güvenli hale getirip alışveriş için uygun ortamı sağlayanlardan bir tanesi de markafonidir. 

  Birçok farklı marka, onlarca seçenek ve güvenli alışverişin adresidir markafoni. Onlarca marka neredeyse ürünleri yok pahasına satmak için yarıştığı bu adrese uğramanızı ve üye olarak buradaki fırsatlardan yararlanmanızı tavsiye ederim..

  Markafoni nasıl çalışıyor?
  Markafoni Avrupa da ve Amerika da milyonlarca insanın yaşadığı alışveriş keyfini türkiye ye getiren özel bir kulüptür. Sitede giyim, aksesuar, kozmetik, oyuncak, teknoloji, spor malzemeleri gibi alanlardaki seçkin ve ünlü markalar %50-70 indirim oranlarıyla ve özel kampanyalarla üyelerle buluşuyor. Markafoni’de indirimli satış şu şekilde gerçekleşiyor: Satışa sunulan ürünlere 3-5 günlük periyotlar içinde ön sipariş alınıyor. Satış süresi dolduğunda şirket tüm ürünleri toplu satın alıyor ve alıcılara kargoluyor. 

  Markafoni’ye üyelik ücretli mi? 
  Siteye üyelik kesinlikle ücretsiz. Ancak, sitenin özel kulüp anlayışı doğrultusunda üyelik alımı sadece referans yoluyla yapılıyor. Yani siz de bu özel kulübe üye olmak isterseniz önce üye olmuş birinden “markafoni davetiye” si bulmalısınız. 

  Markafoni güvenli mi? 
  Markafoni alışveriş kulübü 2008 yılında kuruldu. Bugüne kadar satın alma ve teslimatta herhangi bir sorun yaşandığını duymadım. Ayrıca alınan üründen memnun kalınmazsa sebep göstermeksizin geri iade seçenekleri mevcut. Bu sayede herhangi bir problem durumunda kolayca ödenilen para geri alınabiliyor. 

  Markafoni davetiyesi nasıl bulabilirim? 
  Çok kolay. Aşağıyı tıklayarak davetiyeyle Markafoni kulübüne üye olabilir, fırsatlardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz..

  2 yorum:

  hakan berber dedi ki...

  Markafoni olması lazım ama neyse anladım seni :))

  Aydın Gökhan dedi ki...

  tıpkı insanların istediği gibi :)

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel