• Breaking News

  Limango ile I love Private Shopping


  Günümüzde alışveriş artık sanal ortamlara kaymaya başlarken bu işi çok iyi yapan sitelerde yok değil. İnterneti daha güvenli hale getirip alışverişş için uygun ortamı sağlayanlardan bir tanesi de Limango.

  Sayıları her geçen gün artsa da her siteye güvenilmez bu yüzden size kullandığım ve memnun aldığım alışveriş sitelerini sunuyorum.

  Limango ayrıca doğum gününüzde size hediye çekleri de armağan ediyor.

  Limango üst düzey markaları avantajlı fiyatlar ile yalnızca üyelerine sunan, kapalı devre alışveriş sistemidir. Limango, tekstil ürünleri ağırlıklı olmak üzere, aksesuar, ev eşyası ve ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürün çeşitliliğine sahip 'Private Shopping' konseptini tüketici ile buluşturmaktadır. Limango bir Otto Group şirketidir. 

  Sınırlı sayıdaki seçkin ürünlerin %90'a varan indirimler ile 2 ila 5 gün arasında değişen sürelerde satışa sunulmasıdır. Üyeler yalnızca davetiye yöntemi ile bu kapalı devre satış aktivitelerinden faydalanabilmektedir. 

  Otto Group, 123 şirketi 53.000 çalışanı ve 2008 yılı cirosu ile Fortune Global ilk 500 listesinde 397.sırada yer alan, perakende ve servis sektöründe hizmet veren şirketler topluluğudur. Otto Group'un 2008 yılı cirosu 15 milyar Euro'nun üzerindedir. B2C faaliyetleri ele alındığında Otto Group dünyada Amazon' dan sonra ikinci sırada bulunmaktadır.

  2 yorum:

  Bijuteri dedi ki...

  Otto grup sanki Limango için biraaz daha farklı ve ülkemize uymayan bir strateji uyguluyor ?

  Aydın Gökhan dedi ki...

  Şu an pazarı Trendyol domine ediyor gibi bunun hakkında yakında bir yazım olacak.

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel