• Breaking News

  GooglePlus (Google+)

  Haziran ayının sonlarına doğru hizmete başlayan Google+, yaklaşık 1 ay gibi kısa sürede 25 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Davetiye sistemini kullanıyor olsa da Google+ ilk çıktığında fırtına gibi esiyordu. Facebook'a rakip olarak gösterilen Google+, daha sonra yeni üye katılımının azalması ile duraklama dönemine girdi. İşte bu duraklama döneminin ardından Google, Google+'ın davetiye ile üye alımını kaldırdı ve yaygın kullanıma açtı.

  Bunların yanında Google+'a bir kaç yenilik ekleyen Google, Google+'ı oldukça iddialı yapmak istiyor. Yeniliklerden başlıcaları Android cihazlara Hangoust video sohbet özelliğinin gelmesi ve iOS cihazlar için gelecek olması, Hangouts'a On Air özelliğinin gelmesi ve Hangout üzerinden Google Docs dökümanlarını kullanabilmekte eklenen yenilkler arasında yer alıyor. 

  Ayrıca Google+'ın sohbet adı olan Huddle artık Messenger adı ile değiştirildi. Ayrıca fotoğraf paylaşımı da yapılabilecek. Şuan Google+ tamamen sosyal ağ piyasasına girmiş oldu. 

  Bakalım daha önceki denemelerinde hüsrana uğrayan Google, bu kez Google+ ile sosyal ağ piyasasının etkili isimlerinden olacak mı ?

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel