• Breaking News

  Hilal Cebeci İle Twitter Maceraları
  Sosyal medyanın gücü artık yadsınamaz bir hal almışken pazarlama taktiklerini herkes bu yana kaydırma derdine düştü. Kimi etik kimi etik olmayan yollarla sosyal medyanın gücünden yararlanmaya çalışıyor.

  Son zamanlarda en çok konuşulan konu twitterda Hilal Cebeci'nin yapmış olduğu fotoğraf paylaşımları ve yayınladığı tweetleri. Hilal Cebeci'nin yapmış olduğu her şey insan zihninde aptal sarışın imajı uyandırıyor ancak birkaç haftada 150.000 sınırına yaklaşmasının en büyük sebebi de budur. Paylaşılan polemik içerikli tweetler yahut  açık fotoğraflar hepsi follower sayısını arttırmak niyetinden öte midir?


  Günün Fırsatı
  Hilal Cebeci, fotoğraflar paylaşıyor ancak bu fotoğraf yerde olan fotoğraflarından ne kadar farklıdır ki? Çok açık seçik fotoğraflar denilerek twitter üzerinde ''TT'' yani top trend olan ve herkesin tweetinde adı geçen Hilal Cebeci olmadı mı? Şimdi bu kadına aptal diyerek dalga geçemeye çalışan insanlar hiç düşündü mü ki bizim toplumumuz en ufak cinsel içerikle bile tahrik oluyor diye mecra fark etmeksizin sömürüldü mü sömürülmedi mi ..

  Artık reklam yeri twitterdı ve Hilal Cebci bunu gayet iyi kullandı. Ben bu yazıyı yazarken hala duvarında 23 Temmuzda olan konserinin afişi yer alıyordu. O sadece olması gerekeni hızlandırdı o kadar. Ona kızmak hata olur çünkü her zaman böyle devam edecek insanlarımızın beynindeki örümcek ağı kalkmadıkça.


  Hilal Cebecinin paylaştığı fotoğraflara zaten her yerde de ulaşabilirsiniz ancak insanlar ilk görenlerden olmak ve abazanlığını gidermek için follower olmaya devam ediyor. 

  Başarından dolayı seni tebrik ediyorum Hilal Cebeci. 


  Bu arada Hilal Cebeciye tweetlerinde yer vererek onu aşağıladığını sanan ona hakaret eden kardeşim kusura bakma ama sen çoktan sen çoktan görevini yerine getirdin.

  Unutmayın ki reklamın iyisi kötüsü olmaz, reklam reklamdır.


  Bakın tam unutulmaya yüz tutmuşken Hilal Cebeci bir video paylaşarak gene gündemde.

  2 yorum:

  ZUZU (KIRMIZI) dedi ki...

  BEN BU RESİMLERİ İLK DEFA GÖRÜYORUM :D BÖYLE ŞEYLER İLGİ Mİ ÇEKMİYOR ÇÜNKÜ AMA VESSELAM KENDİSİ GERÇEKTEN DE AKILLI BİR KADIN Kİ SENİNDE DEDİĞİN GİBİ İYİ MALZEME ÇIKARDI İYİ REKLAMINI YAPTI...

  Aydın Gökhan dedi ki...

  şu an itibariyle 150. 000 i geçti bile :)

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel