• Breaking News

  Galatasaraylı Futbolcuların Formaları İçin Küfürlü Sözleri


  Ortaya çıkan bir video ile Galatasaraylığı fanatiklik derecesinde görülen Arda Turan ve Ayhan Akman gündemde. Ancak bu kez işler biraz farklı..


  Galatasaray da diğer takımlar gibi forma satışından para kazanabilmek için her yıl forma şeklini ve rengini değiştiren takımlar arasında. Ancak Galatasaray'ı farklı kılan ve medyada sürekli gündemde tutan bir de neden bu yeni formalar. Her yılın çıkan formaların rengi ile Galatasaray olay yaratıyor. Mor, Mercan bu renklerden sadece ikisi..

  Kimilerine göre bir pazarlama stratejisi bu aykırı renklerle forma satmak, kimilerine göre yalnızca alay konusu. Galatasaray forma satışında ne kadar başarılı bilemem ama bu video biraz daha baş ağrıtacak gibi zor günler geçiren Galatasaray için..

  Aslında kameralar orada olmasa da değişen bir şey yok çünkü futbolcuların birçoğu kalaylı küfürlerle futbolu yaşıyor. Bunun en önemli göstergesi de seyircisiz oynanan maçlarda ayyuka çıkan küfürler.

  Kar şehrin pisliğini örter derler ya sanırım futbol çoşkusu ve taraftarın ateşi de futbolcuların pisliklerini örtüyor. Ne de olsa onlar birer entellektüel değil onlar çocukluktan beri topun peşinde koşup, topla bir şeyler yapabilen insanlar... 

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel