• Breaking News

  Titanic II

  Titanic filmi insanları alıp götüren bir baş yapıt olmuştu. İzledikten yıllar sonra bile hafızalarda kalan bir baş yapıt. Bu filme ek olarak Titanic II çekildi ancak ortalarda filmle alakası olmayan fragmanlar ve filmin castı içinde yer almayan aktör ve aktrislerin fotoğraflarının olduğu afişler  dolaştı. Bu nedenden ötürü insanlarda farklı beklentiler oluşturmakla beraber insanlarda filme karşı bir ilgisizlik baş gösterdi. Bu nedenden ötürü insanlar bu filmin gerçekten var olup olmadığını, afişlerdeki oyuncuların oynayıp oynamadıklarını asla öğrenemediler.

  Düne kadar bende ha çekildi ha çekilecek, yahut şöyle böyle olur derken fark ettim ki film zaten 2010 yılında gösterime girmiş. Geçenlerde film afişinde sevdiğim bir oyuncuyu görünce ilgimi çekti ve izlemek istedim. Tabi bu bir aldatmaca da olabilirdi sırf sitelere girilsin diye ancak filmin başlaması ile doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz ve koyuluyorsunuz filmi izlemeye. 


  Evet yüzyıl önce olduğu gibi yine bir devasa gemi ve isim Titanic II. İlham kaynağından daha iyi olduğu sürekli iddaa edilen gemi yine buzullara yakın bir şekilde yoluna devam ediyor. Film hakkında eleştiri yapmak istemiyorum çünkü filme karşı bir önyargınızın oluşmasını istemem. Filmi beğenirsiniz yahut beğenmezsiniz bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir olay ancak filmin var olduğunu bilmenizi isterim. Yukarıdaki afiş de orijinal afişidir. Türkçe düblajı dahi mevcut. Şimdiden iyi seyirler...

  Sinemalar Puanı         :   5.9/10
  Yapım                          :   2010 ~ ABD
  Tür                               :   Macera
  Yönetmen                   :   Shane Van Dyke
  Senaryo                       :   Shane Van Dyke
  Yapımcı                       :   David Michael Latt
  Görüntü Yönetmeni  :   Alexander Yellen
  Gösterim Tarihi         :   24 Ağustos 2010 (ABD)

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel