• Breaking News

  Yaşın Ne Önemi Var; Justin Bieber

  Türk insanı, 'akıl yaşta değil baştadır' desede bu atasözü dilinden öteye geçemiyor bir türlü. Çünkü hayatta birçok şey tecrübeyle sabittir bu ülkede ve tecrübe de yaş demektir.

  Neyse ki nesiller yenilendikçe birçok anlamsızlık ortadan kalkıyor ve bu sayede artık yaşın da bir önemi kalmayacak. Çünkü artık insanlar pragmatik düşünüyor ve yaşının kaç olduğunu değil yaptığın işle ilgileniyorlar.

  Biz belki tam anlamıyla geçemedik hala ama bakın yurtdışında neler oluyor neler... Daha on - on bir yaşlarında blog yazarlığı sayesinde modaya yön veren mi ararsınız yoksa on üç yaşında üniversitede okuyan mı ararsınız. Genç yetenekleri bulmak çok zor değil yeter ki siz bakmasını bilin .

  Bakın Justin Bieber'e daha on altı yaşında olmasına rağmen Amerikan Müzik Ödülleri'nde birçok hayran kitlesine sahip ünlü şarkıcıları gerisinde bırakarak tam dört dalda ödül almayı başardı. Bu ödüller şöyle; yılın yıldızı ödülü, pop rock dalında en iyi erkek şarkıcı ödülü, en iyi albüm ödülü ve en iyi çıkış ödülü. Yaşının küçük olmasına rağmen bu başarıyı yakalaması çok güzel bir şey bence.

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel