• Breaking News

  LeBron James'in Yeni Takımı..


  Amerika Ulusal Basketbol Ligi'nde (NBA) haftalardır nereye gideceği merak konusu olan yıldız basketbolcu "The King" LeBron James'in yeni adresi belli oldu. Yıldız oyuncu yeni sezonda Miami Heat forması giyecek. Bu kararı duyan Cleveland'lı taraftarlar yıldız oyuncunun formasını yaktı.


  Yıldız basketbolcu yeni takımını, tarihte bir ilk olarak 1 saat süren canlı yayında Miami Heat olarak açıkladı. NBA'de transfer dönemi başlamasıyla birçok kulüp Kral lakablı oyuncuyu kadrosuna katmak için maaş sınırlarında boşluk yaratma hazırlıklarına başlamıştı. Ancak bu dönemde 6 takım ile görüşmeler yapan LeBron, kararını tarihte bir ilk olarak canlı yayında açıkladı ve tercihini Dwayne Wade ve Chris Bosh'u kadrosunda bulunduran Miami Heat'ten yana kullandı. Miami tercihini değerlendiren LeBron, "Şimdi ve gelecekte kazanmak için bu en iyi fırsat. Bu oyunda kazanmanın benim için anlamı çok büyük" ifadelerini kullandı.

  Hayal kırıklığına uğrayan Cleveland Cavaliers taraftarlarına da seslenen süper yıldız, "Cleveland taraftarları doğal olarak karışık duygular içinde olabilir. Ancak Akron her zaman benim evim olacak" diye konuştu.

  Süper yıldızın bu transfer haberi Cleveland taraftarlarını adeta yıktı. James'in formasını yakan öfkeli taraftarlar, bu transfere bir anlam veremediler. Miami'de ise tam aksine mutlu ve heyecanlı dakikalar yaşandı. Sokaklar bayrak havasına dönüşürken, taraftarlar tişörtlerinin arkalarına şimdiden kalemlerle LeBron yazdılar.

  Transfer süresini pazarlama anlamında çok iyi kullanan LeBron James, 1 saat gibi canlı yayın gerçekleştirdi ve kendisinin açtığı bir paylaşım sitesine üye olanların ilk duyacağını da daha önce duyurmuştu. Böylelikle hem reklamdan para kazanan hem sitesine üye çeken LeBron James, popülerliğini de tekrar gözden geçirmiş oldu...


  leBron James Son kararını açıklıyor


  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel