• Breaking News

  Iker Casillas'ın Canlı Yayın Öpücüğü

  İlk defa canlı yayında gördüm bu kadar saf bir öpücüğü. Ne  para, ne şan şöhret ne de reklam amacı olan bir öpücüktü Iker Casillas'ın canlı yayın öpücüğü. O içinden geleni yaptı; ürkek ama cesurdu. Önce çekindi ama sonra herkesin, Iker Casillas’ı sevgilisi Sara Carbonero mu yaktı? sorusuna yanıt olarak benim başarımdaki neden oydu dercesine o masum öpücüğü kondurdu ve uzaklaştı.
  Gazeteler günlerce yazdı Sara Carbonero'nın Iker Casillas’ı etkilediğini hatta kalesinin arkasında O olduğu sürece de Iker Casillas’ın etkileneceğini yazdılar. Neredeyse Sara Carbonero'yu Güney Afrika'dan kovacaklardı. Ama ne O gitti ne de Casillas kalesini bıraktı. Devam etti ikisi de. Ve final maçına gelindiğinde Iker Casillas'ın etkisi vardı ancak final maçındaki kadar değildi hiçbiri. Ve final maçında Robben'in iki gollük pozisyonunu engelleyen Iker Casillas şampiyonlukta büyük rol oynadı. Şampiyonluğu getiren kurtarışlarını da canlı yayında öptüğü sevgilisi Sara Carbonero borçlu gibiydi bu sefer ve o da gidip öperek kutladı başarısını sevgilisiyle.
  İşte bu an 2010 Fifa Dünya Kupası Güney Africa (2010 Fifa World Cup South Africa ) orgaznizasyonun en güzel anıydı. Çünkü en insancıl yanıydı futbolun bu öpücük..

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel