• Breaking News

  Tecavüzcülere Karşı “Dişli Kadın Prezervatifi”


  İnsanlar her ne kadar zorluklardan şikayet etse de aslında insanlığı geliştirendi zorluklar; sürekli bu zorluklara çare bulmak için uğraştı durdu insanoğlu ve bu uğraşlar sonunda hep bir icatla hakkından geldi bu zorlukların. Ancak bu icatlar bazen o kadar kötü şeyler yüzünden meydana gelebiliyor ki insan bahsederken bile utanıyor, bu zorluklar aslında insanoğlunun yüz kızartıcı suçu olunca.. İşte onlardan biri de bu resimdeki kondomun icat edilmesine neden olan Afrika'daki tecavüzler.

  Düşünün bu icadı yapan oraya sonradan giden bir doktor, yani insanların ne kadar zor durumda olduğunu dışarıdan bile anlaşılabiliyor.

  Nüfusun yüzde 16'sının AIDS virüsü taşıdığı tahmin edilen Güney Afrika'da erkeklerin yüzde 28'inin bir kadına tecavüz etmiş olduğu düşünülüyor.

  İşte o kondomun işlevi;

  Kullanan kadınlara hiçbir rahatsızlık vermeyen “dişli prezervatif”, buna karşılık tecavüzcü erkeğin hayatını cehenneme çeviriyor.

  Dişli prezervatifteki kancalar bir kez erkek cinsel organına takıldığında, tecavüzcü can acısıyla geri çekilse bile kendiliğinden çıkarılamıyor. Sadece bir doktor yardımıyla çıkarılabiliyor. Bu da bu insanlık suçunu işleyen hayvanın yakayı ele vermesini sağlıyor...

  Hiç yorum yok:

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel