• Breaking News

  Kemal Sunal Filmleri Neden Hala Güldürüyor


  Seneler geçti son filminin üzerinden. Birçok filmi de nostalji adı altında toplanır oldu. Ama hala Kemal Sunal Filmlerinden vazgeçemedik. Belki onlarca kez izledik ve yüzlerce kez güldük hepsinde. Filmin sonu geldiğinde yine izlenir dedik öyle ayrıldık filmin başından.
  Bunca zamandır hep merak edildi neden hala izleniyor ve hala aynı şeylere gülünüyor diye.. Birçokta sebep ürettik kendi kendimize. En üst sıralarda ise çok komik adamdı nedeni vardı. Oysa bugünde çok komik adamlar var ve Kemal Sunal ı taklit ediyorlar ama aynı tadı vermiyor. Ee Kemal Sunal ayrı bir ustaydı diyebiliriz ama Kemal Sunal gerçek yaşamda ciddi bir adamdı.
  Kemal Sunal filmlerinin hala yaşıyor, hala güldürüyor olmasının asıl nedeni çalıştığı insanların hayatı çok iyi yazması ve onun da yaşamı beyaz perdeye ustalıkla aktarmasıdır. İşte bu birleşim yaşamı bize aktarıyor. Bakın o gün olan sosyolojik birçok olay bugünde geçerli. O gün ağlanacak durumlarımız bugünde aynı. Ve büyük usta Kemal Sunal bunları bize çok iyi aktardığı için bugün hala onun filmleri yaşıyor ve yaşamaya devam edecek...
  Hala süte su katarız.
  Hala başlık parası isteriz.
  Hala hakkımız olan birçok şeyin farkında bile değiliz..

  Usta Oyuncu Kemal Sunaldan Birkaç Sahne;

  1 yorum:

  Devremülk dedi ki...

  Gerçekten usta oyuncu Kemal Sunal
  onun gibisi bir daha zor gelir dünyaya herhalde

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel