• Breaking News

  SEKS OLMADAN AŞK OLUR MU?  İnsan hayata daha ilk adımını atar atmaz birşeyler öğrenmeye, hissetmeye başlıyor. Konuşmak gibi dokunmak gibi aşık olmak gibi sevmek gibi daha birçok şeyi anlıyor ve hissediyor. Ama aklında en çok sevmek, aşık olmak kalıyor çünkü onlar nadir olanlar çünkü onlar insanı farklı yapanlar.

  Aşkla farklı hissetmeye farklı olmaya başlıyorsun sadece onu düşünmek sadece onunla nefes almak gibi yani bir kara deliğin içine giriyor gibi oluyorsun. Ve aşkın gereklilikleri oluyor; fedakarlık gibi tek vücut olmak gibi.. Ve işin içine bir gün seks giriyor; seviyorsun, arzuluyorsun ve onu istiyorsun tüm benliğinle… İşte burada geçen gün bir ünlüden duyduğum söz giriyor araya;

  -Sekssiz aşk olamaz.

  Peki bu ünlü doğruyu mu söylüyor yoksa aksine aşk olmadan seks olmaz mı?

  Aslında seks olmadan da aşk olabilir, aşk olmadan da seks olabilir..
  İkinci seçeneğin milyonlarca örneği olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama birinci daha önemli bence ki aşkı aşk yapan içine tuzunu biberini katan da bu şık. Şimdi düşünün evet herkes sevdiğiyle yaşamak ister ama yaşayamayan binlerce kişi aşkından vaz mi geçiyor. Bakın aşk tarihine en büyük aşklarda seksden mi söz ediliyor yoksa sevgilerinden mi.

  Bugün o sözü söyleyen kişi belki onlarca aşık oldu kendince belki etrafındaki ilişkiler hep seks olmadığı için bitti. Ama sadece küçük bir çevreye bakıp bunu söylemek doğru mudur… o zaman onun sözlerinden şöyle bir çıkarım yapabilir miyiz madem seks aşkın en önemli etkeni ki bunu yazıyorsun o zaman seks ne kadar iyi olursa aşkta o kadar büyük mü olur?

  Ha bu arada seks olmadığı için binlerce ilişki bitebilir ki o ilişkiler sadece seks amaçlı kurulmuş olanlardır genelde…
  4 yorum:

  Adsız dedi ki...

  olur olur canım neden olmasın;)

  Adsız dedi ki...

  bence olmaz olamaz!

  Adsız dedi ki...

  platonik aşk diye bişey olduğuna göre olur.

  Adsız dedi ki...

  sekssiz ask genelde Turk kizlarininn uydurdugu biseydir.

  Blog Listem

  Fashion

  Beauty

  Travel